Komendant miejski policji w Nowym Sączu jest zarażony koronawirusem. Sanepid zdecydował o skierowaniu na kwarantannę także dwóch zastępców komendanta, którzy mieli z nim bezpośredni kontakt. Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu funkcjonuje normalnie, a jej dowodzenie przejął kolejny w hierarchii naczelnik wydziału prewencji. W związku z sporą liczbą zakażeń w regionie jednostka policji już od tygodnia pracuje w zwiększonym rygorze sanitarnym.
Nowy Sącz. Komendant policji zarażony koronawirusem

fot. Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu
Przeczytaj także
„Boeing, Boeing” wraca na scenę. Komediowy hit już 14 maja w MOK
Widowiskowa komedia „Boeing, Boeing” ponownie zagości na scenie. Szybkie tempo, błyskotliwe dialogi i zmieniona obsada sprawią, że nawet znana historia może zaskoczyć widzów.
Konkurs „Nowy Sącz w obiektywie” – trwa nabór prac
Trwa nabór fotografii do kolejnej edycji konkursu „Nowy Sącz w obiektywie”, którego celem jest dokumentowanie miasta, jego przestrzeni oraz wydarzeń tworzących codzienność minionego roku. Konkurs…
Zmiana objazdu ulicy Kilińskiego dla kilkunastu linii MPK
Od piątku, 17 października 2025 roku, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne wprowadza zmianę w organizacji ruchu autobusów kursujących ulicą Kilińskiego. Nowy objazd obejmie aż jedenaście linii autobusowych,…