Przejdź do treści


Nowy Sącz już po raz kolejny będzie gościł Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

W dniach 3 – 5 września w Nowym Sączu odbędzie się 13. edycja Forum Ekonomicznego Młodych Liderów. Ponad 400 młodych przedsiębiorców, liderów organizacji pozarządowych, stowarzyszeń biznesowych, a także pracowników naukowych i dziennikarzy z 35 państw spotyka się w naszym mieście, aby wziąć udział w międzynarodowej debacie o przyszłości Europy i kierunkach jej dalszego rozwoju.
Uroczysta Sesja Inauguracyjna Forum Ekonomiczne Młodych Liderów odbędzie się o godz. 10.00 w auli budynku C Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.
Wykład motywacyjny pt. „DNA lidera w czasach rewolucji 4.0” wygłosi Oktawia Gorzeńska, dyrektor 17 LO w Gdyni, członkini dwóch globalnych sieci The Global Change Agents Fundacji Ashoka oraz Microsoft Innovator Educator Experts, Polska.
W tegorocznym programie znajdą się wystąpienia 30 gości specjalnych, dyskusje panelowe, wykłady, prezentacje warsztaty tematyczne, zbudowane wokół tezy Młody Lider 4.0, skupiającej się na wizji Europy oczami młodych liderów w obszarach takich jak:

  • Edukacja 4.0 – innowacyjność młodego pokolenia;
  • Rynek pracy 4.0;
  • Gospodarka innowacji – wpływ na rozwój państwa i jednostki;
  • Nowe technologie w informacji, komunikacji i kulturze;

Więcej informacji na temat XIII Forum Ekonomicznego Młodych Liderów uzyskać można na stronie internetowej: http://www.forum-leaders.eu