Przejdź do treści

Nowy Sącz. Już jutro otwarcie Castoramy

W Nowym Sączu otwiera się Castorama, nowoczesny sklep najpopularniejszej sieci budowlano-wykończeniowej w kraju. 16 września pierwszych klientów przywita atrakcyjna oferta oraz profesjonalna obsługa.

Nowa Castorama otworzy drzwi dla pierwszych klientów we środę 16 września. Obiekt zlokalizowany przy ulicy Węgierskiej 94 jest największą tegoroczną inwestycją sieci w regionie. Budowa trwała 15 miesięcy, a zatrudnienie w ramach nowych miejsc pracy znalazło ponad 140 osób. Klientów zaskoczy bogactwem asortymentu i usług.

Lokalna Castorama zapewni mieszkańcom Nowego Sącza i okolic dostęp do szerokiej gamy produktów budowlanych, wykończeniowych i dekoracyjnych. Oferta nowego sklepu zawiera produkty z różnych kategorii cenowych czy propozycji aranżacyjnych. Zarówno profesjonaliści, jaki i dopiero szukający inspiracji klienci mogą być zaskoczeni bogactwem asortymentu. Oferowane produkty zamówimy również na Castorama.pl lub telefonicznie, a dzięki wygodnej formie usługi „zamów w dostawie” zostaną one dostarczone pod wskazany adres lub do Paczkomatu InPost. Dla tych, którym zależy na czasie, Castorama oferuje usługę „zamów i odbierz”, dzięki której skompletowane zamówienie odbierzemy w sklepie już w 2 godziny po jego złożeniu.

Sklep zatrudnia 124 pracowników, którzy zaoferują klientom profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo, z którego słynie popularna sieć. Na terenie sklepu będzie można również odbyć konsultację i poprosić o przygotowanie projektu np. łazienki przez profesjonalnego projektanta. Oprócz tego będą dostępne również liczne strefy inspiracji, między innymi kuchni, łazienki i garderoby – dzięki nim każdy będzie mógł sprawdzić jakie rozwiązania i produkty będą dla niego najlepszym wyborem.

Sieć przypomina, że każdy kto zdecyduje się odwiedzić sklep, będzie musiał się liczyć z obowiązkiem zasłaniania nosa i ust, dezynfekcji rąk na wejściu oraz zachowania dystansu społecznego. Bezpieczeństwo pracowników oraz klientów jest w sklepie traktowane priorytetowo.