Przejdź do treści


Nowy Sącz: „Czyste powietrze w naszych rękach”

Czyste powietrze

10 grudnia w Nowym Sączu rusza kampania społeczna, której celem jest promocja działań antysmogowych. W ramach akcji zaplanowano 10. spotkań dla mieszkańców miasta z ekspertami w dziedzinie ochrony zdrowia oraz środowiska.
“Czyste powietrze w naszych rękach” to projekt, który zrodził się z potrzeby zmiany myślenia i zwiększenia świadomości mieszkańców na temat konsekwencji trującego działania smogu. Kampania wzywa do aktywnej postawy względem problemu, przedstawiając szereg sprawdzonych rozwiązań.
Co możemy zrobić działając w pojedynkę?
Na to pytanie odpowiedzi udzielą eksperci, podczas specjalnych spotkań edukacyjnych. Dla dzieci przygotowano “Balonowe Show” – wydarzenie odbędzie się w szkołach i przedszkolach mieszczących się w Nowym Sączu. Na dorosłych czekać będą ciekawe atrakcje, poczęstunek oraz możliwość skorzystania z fachowej, bezpłatnej porady firm specjalizujących się we wdrażaniu nowoczesnych systemów grzewczych.
Po skończonych wykładach i warsztatach Nowosądeczanie będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji ze specjalistą prowadzącym spotkanie.
SPOTKANIA DLA DOROSŁYCH

SPOTKANIA DLA DZIECI

/UMNS