Przejdź do treści


Nowoczesne projekty domów szkieletowych

Projekt domu szkieletowego SEVILLA 6A od Pro Arte

Polacy coraz częściej decydują się na budowę domów w technologii szkieletowej, czyli tak zwanych domów kanadyjskich. Zaletą tego typu rozwiązania jest krótki czas budowy domu oraz jego doskonała termoizolacja. Zewnętrzne ściany domu zbudowane są z drewnianego szkieletu wypełnionego wełną mineralną, co już samo w sobie stanowi doskonałą izolację cieplną, a na dodatek zewnętrzna strona ściany pokryta jest styropianem.

 Gdzie szukać gotowych projektów domów szkieletowych?

Rozważając budowę domu szkieletowego warto zapoznać się z gotowymi projektami tego rodzaju budynków. Znaleźć je można między innymi w ofercie firmy PRO ARTE, która jako jedna z niewielu oferuje wszystkie projekty budowlane w dwóch technologiach – murowanej oraz o lekkim szkielecie drewnianym. Pracownia projektowa PRO ARTE kieruje swą ofertę do klienta indywidualnego, biznesowego, czyli przedstawicieli biur inżynierskich oraz deweloperów.

 W ofercie biura projektowego PRO ARTE  znaleźć można kilkaset gotowych projektów domów, wśród których dostępne są miedzy innymi: domy parterowe, z poddaszem użytkowym, z garażem, domy w zabudowie szeregowej oraz niewielkie domy letniskowe. Dzięki wyszukiwarce projektów dostępnej na stronie internetowej https://www.pro-arte.pl, każdy, bez trudu znajdzie projekt domu dopasowany do swoich potrzeb. Oprócz gotowych projektów domów szkieletowych i murowanych w ofercie biura architektonicznego PRO ARTE znajdują się także projekty garaży, budynków gospodarczych a nawet projekty stajni.

Dlaczego warto wybrać ofertę firmy PRO ARTE?

Odpowiednio przygotowany projekt domu gwarantuje, że wykonany budynek będzie nie tylko funkcjonalny ale i przestronny. Gotowe projekty domów szkieletowych to opcja dla osób, które chcą szybko rozpocząć inwestycję. Aby ułatwić wybór projektu domu firma PRO ARTE przy każdym z oferowanych projektów prezentuje wstępną wycenę kosztów budowy. Szybko zmieniające się ceny materiałów budowlanych sprawiają, że podana wycenia może okazać się nieaktualne. Jednak z całą pewnością stanowi doskonały punkt odniesienia podczas wyboru odpowiedniego projektu domu.