Przejdź do treści


Nowo wyremontowany parking przy skrzyżowaniu ulic Sucharskiego i Westerplatte

1 września mieszkańcy bloków przy ul. Sucharskiego i Westerplatte otrzymali nowo wyremontowany parking. Stare betonity zastąpiono nową kostką brukową.

– Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa, jak co roku oddaje nowy wyremontowany parkin z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Ze względu na sprzyjające warunki atmosferyczne w tym roku, parking przy skrzyżowaniu ulic Sucharskiego i Westerplatte został oddany do użytku już dziś. Tak więc tym razem mieszkańcy GSM prezent na 11 listopada otrzymali dużo wcześniej. Oddany parking to już kolejny jaki Spółdzielnia wyremontowała w bieżącym roku. – powiedział dziś Jarosław Iwaniec, prezes GSM.

Przypomnijmy, iż niedawno został oddany parking przy ulicy Lwowskiej 138.

Z kolei Ludomir Handzel, przewodniczący Komisji Rewizyjnej powiedział:
– To już kolejny parking dla mieszkańców naszej spółdzielni. Tylko w tym roku zmodernizowano setki miejsc parkingowych. Takie elementy poprawiają jakość życia. Widać że dobrze zarządzana organizacja jest w stanie wiele zrobić.

Galeria z tego wydarzenia dostępna pod adresem/galeria-Otwarcie-nowego-parkingu-przy-skrzyzowaniu-ulicy-Sucharskiego-i-Westerplatte.html

źródło: Koalicja Nowosądecka