Przejdź do treści

Natalia Szczypuła wystąpi w Nowym Sączu z koncertem „Muzyka jest Kobietą”

Natalia Szczypuła wystąpi w Nowym Sączu z koncertem „Muzyka jest Kobietą”

21 czerwca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy Alei Wolności 23 w Nowym Sączu odbędzie się koncert „Muzyka jest Kobietą”. Wydarzenie promuje najnowszy minialbum Natalii Szczypuły o tym samym tytule.

Nowe utwory i znane przeboje

Podczas koncertu publiczność usłyszy wszystkie kompozycje z najnowszego albumu artystki. W repertuarze znalazły się także utwory dobrze znane słuchaczom, między innymi „Z Tobą”, „Jak na filmie” oraz „Nigdzie lepiej”.

Program wydarzenia uzupełnią również znane przeboje polskiej i światowej muzyki, takie jak „Aleja Gwiazd”, „Dziewczyna Szamana”, „Biała Armia”, „Jestem kobietą”, „Ruchome piaski”, „I Have Nothing” oraz „Someone Like You”.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1008423534887284

Finalistka „The Voice of Poland”

Natalia Szczypuła jest wokalistką, autorką tekstów i muzyki. Jej twórczość została określona przez dziennikarzy muzycznych mianem „GLAMOUR POP”. Artystka była finalistką 11. edycji programu „The Voice of Poland” oraz zwyciężczynią Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2021.

W 2021 roku zdobyła także tytuł Wokalistki Roku w plebiscycie internautów portalu Muzykoholicy.pl. W tym samym roku została okrzyknięta rewelacją Sącz Jazz Festival.

źródło: MOK