Narkotyki ukrył w opakowaniu po papierosach

Opublikowano 16 czerwca 2017 przez
Narkotyki ukrył w opakowaniu po papierosach

Na widok policjantów, 16-latek schował narkotyki w pudełku po papierosach, jednak funkcjonariusze zauważyli podejrzane zachowanie chłopaka, ujawnili narkotyki i jeszcze tego samego dnia postawili mu zarzuty.
W czwartek 15 czerwca przed godziną 18.00, policjanci z Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju podczas patrolowania ulicy Źródlanej, zwrócili uwagę na zaparkowanego volkswagena, w którym siedziało pięć młodych osób. Podczas legitymowania nastolatków, jeden z nich zaczął się nerwowo zachowywać. Po chwili okazało się jednak dlaczego – w samochodzie, a dokładnie na dywaniku pod nogami, próbował ukryć opakowanie po papierosach, w którym schowany był woreczek strunowy z zawartością białego proszku.
Badanie testerem wykazało, że jest to 3,40 grama amfetaminy. Szesnastolatek z gminy Uście Gorlickie został zatrzymany i przewieziony do Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju, gdzie jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut z art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz o jego losie zadecyduje sąd rodzinny.