Przejdź do treści


MOTOMIKOŁAJE: W tym roku mikołaje na motocyklach rozdadzą ponad 2000 paczek

Motomikolaje 2016

Motomikołaje, czyli Mikołaje na Motocyklach to coroczna akcja organizowana przez MOTOSACZ.pl – motocyklistów z Nowego Sącza i okolic, mająca na celu wspomóc najbardziej potrzebujących w naszym regionie.

– Raz w roku ściągamy skóry i kombinezony, przywdziewamy szaty mikołajów, elfów, skrzatów i wyjeżdżamy na motocyklach w teren, aby obdarować tych najgrzeczniejszych świątecznymi podarunkami – mówią organizatorzy akcji. Tomasz Tokarz prezes Forum Sądeckich Motocyklistów i jeden z inicjatorów wydarzenia podkreśla, że w tym roku udało się przygotować rekordową ilość upominków, a dzięki hojności sponsorów Motomikołaje mają już ponad 2000 paczek!

Akcja polega na zbieraniu darów, zabawek, pomocy szkolnych, słodyczy itp. i dostarczeniu paczek na motocyklach właśnie do tych, którzy na Mikołaja nie mogą liczyć. Co roku odwiedzamy najbiedniejsze dzieciaki, szpitale, hospicja, rodziny zastępcze, domy dziecka, domy pomocy społecznej itp. aby choć na chwilę wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków, osób chorych i tych, o których bardzo często zapominamy.

Dzięki sponsorom mamy taką możliwość. Rozdajemy kilkaset paczek rocznie, a przygotowywania do akcji trwają cały rok. Wszystkim, którzy włączają się do naszej akcji dziękujemy z całego serca w imieniu swoim i obdarowanych.

Źródło: www.motomikolaje.motosacz.pl