Przejdź do treści


Motomikołaje szykują się do akcji w Nowym Sączu, Ty również możesz pomóc!

Dołącz do akcji Motomikołaje

Wieczory są coraz dłuższe, temperatura coraz niższa, to znak że zbliża się szósty grudnia – dzień Świętego Mikołaja. Gdy w 2011 r. Grzegorz Nalepa pomysłodawca i prekursor akcji Motomikołaje na terenie Sądecczyzny wyruszał wraz z przyjaciółmi z klubu motocyklowego Wings of Freedom FG rozwieźć paczki po domach dziecka, pewnie nie przypuszczał jak ta akcja w ciągu najbliższych lat się rozwinie.

W tym roku już po raz siódmy sądeccy motocykliści na swych stalowych rumakach (oczywiście jeżeli aura na to pozwoli, jeśli nie to samochodami) wyruszą do domów dziecka, szpitali, hospicjów itp. Będą chcieli dotrzeć tam gdzie Mikołaj jest najbardziej potrzebny i oczekiwany. Do Motomikołaji co roku dołącza coraz więcej instytucji, fundacji, stowarzyszeń, itp. Organizatorem akcji w tym roku są między innymi Steel Roses MC, Forum Sądeckich Motocyklistów sacz-bikers.pl, Automobilklub Podkarpacki oraz Fundacja Bratnia Dusza. Jak podkreślają organizatorzy, cel jest oczywisty, czyli dać uśmiech i sprawić radość tym, którzy na Mikołaja nie mogą liczyć.

Dołącz do akcji Motomikołaje!

Jeżeli należysz do grona potrzebujących lub znasz kogoś kto potrzebuje pomocy i odwiedzin Świętego Mikołaja zadzwoń.

W trakcie ubiegłorocznej akcji, dzięki licznym sponsorom wspierającym Motomikołajów udało się rozdać dużą ilość paczek dla potrzebujących. Organizatorzy tegorocznej edycji liczą również na wsparcie. Osoby chcące zaangażować się w akcje proszone są o kontakt pod nr telefonów:

602 338 258
602 713 598

Dołącz do akcji na Facebooku: https://www.facebook.com/MotoMikołaje-Nowy-Sącz-962492940476645/

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!