Przejdź do treści

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu po raz kolejny przekazał profesjonalny sprzęt dla sądeckiej Policji

Przekazanie sprzętu - fot. KMP Nowy Sącz

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu od dzisiaj mają do dyspozycji dwa nowe alkomaty, a wszystko dzięki współpracy sądeckiej Policji z Małopolskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Nowym Sączu.

7 stycznia 2020 roku Marek Pławiak – Dyrektor Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu, przekazał na ręce insp. Jarosława Tokarczyka – Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu, kolejne dwa alkomaty o wartości ponad 5,5 tys. złotych, które będą służyły policjantom sądeckiej „drogówki” do badania trzeźwości kierowców. Nowy sprzęt charakteryzuje się dokładnością i działa szybko, co pozwoli funkcjonariuszom na wykonanie dużej ilości pomiarów w krótkim czasie.

Komendant Tokarczyk serdecznie podziękował dyrektorowi Pławiakowi za przekazanie alkomatów, których użytkowanie z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na sądeckich drogach. Korzystając z okazji Dyrektor Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu podziękował za bardzo dobrą współpracę z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, którą od wielu lat realizuje kierowany przez niego Ośrodek oraz Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.

/źródło: KMP Nowy Sącz