Święto samorządowców w Starym Sączu
Stary Sącz ponownie stał się miejscem spotkania samorządowców z całej Małopolski. W cieniu duchowego dziedzictwa św. Kingi odbyły się uroczyste obchody Dnia Samorządu Terytorialnego Województwa Małopolskiego. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz lokalnych, parlamentarzyści oraz samorządowcy z różnych części regionu, w tym Sądecczyzny.























