Przejdź do treści


Koral nagrodzony tytułem Super Marka 2017

Marki Koral i Bracia Koral – Lody Jak Dawniej zdobyły tytuł „Super Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Artykuły spożywcze – Lody.
To już drugie z rzędu odznaczenie dla PPL Koral. Wyróżnienie jest przyznawane najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.
– Kolejna nagroda jest dla nas cennym wyróżnieniem motywującym do dalszej pracy nad ciągłym udoskonalaniem lodów łączących pokolenia – mówi Mariusz Jurek, Dyrektor Generalny PPL Koral. – Niebawem planujemy wprowadzenie na rynek wielu nowych smaków i rodzajów lodów w portfolio obu naszych marek. Mamy nadzieję, że będą one potwierdzeniem wysokiej jakości i doskonałości naszych produktów – dodaje.
W ramach programu już po raz ósmy przeprowadzono badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz dokonanych m.in. na podstawie ogólnodostępnych źródeł objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.
Prestiżowy tytuł „Super Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma” jest przyznawany przez Redakcję Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita i Redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazeta Prawna.

Marka Bracia Koral-Lody Jak Dawniej zadebiutowała na rynku w sezonie 2014 z okazji jubileuszu 35-lecia działalności Przedsiębiorstwa Produkcji Lodów Koral. Obecnie w portfolio marki dostępne są 23 produkty – oferta obejmuje zarówno lody impulsowe oraz familijne. Systematycznie i znacząco zwiększając udziały w rynku, marka Bracia Koral – Lody Jak Dawniej oferuje konsumentom oryginalne kompozycje smakowe przygotowywane z najwyższej jakości produktów oraz oparte na specjalnie wyselekcjonowanych recepturach. Puszysta śmietanka, prawdziwe masło, najlepszej jakości kakao, belgijska czekolada, najwyższej klasy bakalie oraz porcje świeżych i soczystych owoców to składniki, dzięki którym lody Bracia Koral choć tworzone dziś, smakują jak dawniej.