Przejdź do treści


Konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości w Nowym Sączu

Jarosław Kaczynski w takcie swojego przemówienie w Nowym Sączu

Podczas swojego dzisiejszego przemówienia w trakcie konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości w Nowym Sączu Jarosław Kaczyński sporo czasu poświęcił polityce ogólnopolskiej. Odnosząc się do tematu Nowego Sącza i przyszłotygodniowych wyborów samorządowych wspomniał o wykluczeniu komunikacyjnym Sądecczyzny oraz zapewnił że jedynym kandydatem na prezydenta Nowego Sącza popieranym przez PiS jest Iwona Mularczyk.
– Ja jadąc tutaj przez Nowy Sącz, oczywiście spóźniony bo wiadomo jak tu się jedzie. Za co przepraszam. Widziałem różne plakaty. Także osób, które wiem o tym, powołują się na Prawo i Sprawiedliwość, całkowicie bezpodstawnie. Ani pani Belska, ani pan Głuc nie mają do tego żadnego prawa. – mówił Jarosław Kaczyński.
W przemówieniu prezesa partii rządzącej nie padły żadne konkretne obietnice dotyczące tego co Prawo i Sprawiedliwość zamierza zrobić dla naszego regionu po wygraniu wyborów. Jarosław Kaczyński wspomniał jedynie o kilku problemach Sądecczyzny i ogólnie zapewnił że władza państwowa będzie wspomagała Nowy Sącz.