Przejdź do treści


Koncert jak z Bajki – Magiczny wieczór z Orkiestrą Sinfonia Carpathia

Koncert jak z Bajki - Magiczny Wieczór z Orkiestrą Sinfonia Carpathia

Już 16 czerwca, w niedzielę, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zaprasza na wyjątkowe muzyczne wydarzenie. O godzinie 16:00 i 19:00 w Sali Widowiskowej odbędzie się koncert “Koncert jak z Bajki” w wykonaniu Orkiestry Sinfonia Carpathia pod batutą Wojciecha Zwierniaka. Wraz z orkiestrą wystąpią znakomici soliści: Kuba Jurzyk, Justyna Janik, Michał Grobelny oraz Monika Wojciechowska.

Podczas koncertu publiczność będzie miała okazję usłyszeć najpiękniejsze piosenki z ulubionych bajek i filmów animowanych. W programie znajdą się utwory z takich produkcji jak “Vaiana”, “Tarzan”, “Mustang z Dzikiej Doliny”, “Mała Syrenka” oraz “Mulan”. To niezapomniane muzyczne widowisko przeniesie widzów w magiczny świat dzieciństwa i najpiękniejszych animacji.

Niezwykli Soliści

Kuba Jurzyk to wokalista i aktor dubbingowy, finalista programu xFactor. Jest szeroko znany z działalności na YouTube, gdzie współtworzy popularny kanał Studio Accantus. Jego filmy mają ponad 100 milionów wyświetleń. Kuba wielokrotnie użyczył swojego głosu w produkcjach Disneya, Netflixa i Amazona. Jest absolwentem wydziału wokalno-estradowego ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Justyna Janik to wszechstronna artystka, wokalistka, songwriterka i trener wokalny. Półfinalistka “The Voice of Poland” 2014 i zdobywczyni 4. miejsca w finale “Mam Talent” 2021 wraz z Orkiestrą Baczków. W 2023 roku znalazła się w pierwszej trójce najlepszych songwriterów na międzynarodowym konkursie Tour Music Fest w San Marino.

Michał Grobelny jest absolwentem Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych II st. w Szczecinie na wydziale wokalistyki jazzowej. Gra na fortepianie, gitarze oraz perkusji. Uczestniczył w programach “Mam talent” (2010) i “The Voice of Poland” (2013), docierając do półfinału. Jesienią 2015 brał udział w czwartej edycji programu “Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie zdobył uznanie wcielając się w Marylę Rodowicz i Stinga.

Monika Wojciechowska to autorka tekstów i muzyki, pedagog wokalny. Brała udział w V edycji “The Voice of Poland” w grupie Marka Piekarczyka. Jest finalistką konkursu Al Dęte w ramach Festiwalu w Opolu 2021. Monika współpracuje z zespołami kameralnymi oraz orkiestrami jako solistka i chórzystka.

Bilety

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są dostępne na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu https://www.mok.nowysacz.pl/repertuar/koncert-jak-z-bajki/. Nie przegapcie okazji, by przenieść się do bajkowego świata muzyki i wspomnień z dzieciństwa. To będzie magiczny wieczór pełen niezapomnianych wrażeń!