Przejdź do treści

Jak zorganizować wymarzone wesele?

Ślub to szczególna uroczystość, dlatego tego dnia wszystko wokół powinno mieć swój magiczny charakter i być dopięte na ostatni guzik. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wcześniejsza organizacja, planowanie i dokładne weryfikowanie wyborów.

Na to, jak przebiegnie całe wydarzenie ogromny wpływ ma wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest wybór odpowiedniego miejsca na zorganizowanie wesela, w którym młodzi małżonkowie wspólnie z rodziną i przyjaciółmi będą mogli uczcić to wyjątkowe wydarzenie.  Jak zatem znaleźć najlepszą lokalizację na wyprawienie wesela? Podpowiedzią może być nasza propozycja, z której zdążyło już skorzystać wielu szczęśliwych nowożeńców. To piękna Sala weselna mieszcząca się w Nowym Sączu.

To nowy obiekt stworzony od początku z myślą o organizowaniu przyjęć weselnych, dysponujący aż dwiema salami bankietowymi, których łączna powierzchnia wynosi ponad 400 m2. Bez trudu można więc tutaj wyprawić wesele na ponad 200 gości. Projektanci pomyśleli o wszystkim, dlatego obiekt jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami a sale są wyposażone w wentylację oraz klimatyzację dla zapewnienia komfortowych warunków wszystkich gości.

To idealne miejsce dla narzeczonych, którzy planują zapewnić przyjezdnym gościom miejsce do spania. Obiekt dysponuje pokojami 2 oraz 5-osobowymi. Wszystkie z nich urządzone są w wysokim standardzie i posiadają pełne wyposażenie. Dla państwa młodych czeka również niespodzianka w formie wyjątkowego apartamentu dla nowożeńców.