Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu wszczęła śledztwo w sprawie znieważenia Prezydenta Andrzeja Dudy, po otrzymaniu doniesienia o możliwości popełnienie przestępstwa złożonego przez osobę prywatną. Znieważyć prezydenta miał film pt. „Pijany Andrzej Duda kradnie kwiaty spod pomnika Romana Dmowskiego!” zamieszczony w serwisie YouTube przez internautę z Nowego Sącza.
Internauta z Nowego Sącza znieważył prezydenta Andrzeja Dudę?
- Opublikowano:
- Autor: Maciej Berowski
Przeczytaj także
![](https://www.nowy-sacz.info/wp-content/uploads/2024/12/7.jpeg)
Pożar w Moszczenicy Wyżnej: Strażacy walczyli z ogniem przez pięć godzin
Wczesnym rankiem, w pierwszy dzień świąt, strażacy z Nowego Sącza oraz okolicznych jednostek ochotniczych zostali wezwani do pożaru w Moszczenicy Wyżnej. O godzinie 5:10 zgłoszenie… Czytaj dalej »Pożar w Moszczenicy Wyżnej: Strażacy walczyli z ogniem przez pięć godzin
![Koronawirus, szczepienie, szczepionka, COVID](https://www.nowy-sacz.info/wp-content/uploads/2021/03/vaccination-5884515_1920-1200x800.jpg)
Bezpłatne szczepienia przeciw COVID-19
Mieszkańcy Nowego Sącza mają możliwość skorzystania z bezpłatnych szczepień przeciw COVID-19. W ramach tej akcji dostępna jest szczepionka mRNA Spikevax JN.1, która ma pomóc w… Czytaj dalej »Bezpłatne szczepienia przeciw COVID-19
![Remont ul. Rejtana w Nowym Sączu - fot. Maciej Berowski](https://www.nowy-sacz.info/wp-content/uploads/2024/10/Remont-ul.-Rejtana.jpg)
Nowy Sącz: Od czwartku rusza kolejny etap przebudowy ulicy Rejtana
Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w związku z postępem prac przy przebudowie ulicy Rejtana, od czwartku 3 października od godziny 8:00 zamknięty… Czytaj dalej »Nowy Sącz: Od czwartku rusza kolejny etap przebudowy ulicy Rejtana