IKEA otwiera się na Nowy Sącz

Opublikowano 16 października 2018 przez
IKEA otwiera się na Nowy Sącz

Coraz więcej mieszkańców Nowego Sącza jeździ na zakupy do IKEA Kraków. Szwedzka sieć postanowiła więc ułatwić sądeczanom dostęp do swoich produktów i obniżyła ceny dowozu. Od 17 października za transport mebli IKEA z wniesieniem zapłacimy tyle samo, co mieszkańcy Krakowa.
Transport_IKEA
Dotychczas taka usługa była dość kosztowna ze względu na sporą odległość między miastami. IKEA Kraków postanowiła to jednak zmienić i wprowadziła nowe niższe ceny dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic. Za transport z wniesieniem produktów o wadze nieprzekraczającej 49 kg zapłacimy 49 zł, a za meble ważące od 51 do 150 kg – 99 zł. Dokładnie takie same stawki obowiązują mieszkańców Krakowa. Cena dotyczy zarówno transportu mebli zamawianego bezpośrednio w sklepie, jak i zakupów przez internet lub telefon.
– Nowy Sącz jest dużym miastem z ogromnym potencjałem. Codziennie odwiedza nas mnóstwo Klientów z tego regionu. Zdajemy sobie sprawę, że dotarcie do naszego sklepu może być czasochłonne, dlatego postanowiliśmy umożliwić mieszkańcom Nowego Sącza i okolic zakupy przez internet lub telefon z dowozem w nowej bardzo atrakcyjnej cenie – mówi Grzegorz Bochenek, Kierownik Marketingu IKEA Kraków.
IKEA stale rozwija nowe kanały sprzedaży i zachęca do zakupów przez internet lub telefon. Zamawiać można nie tylko meble, ale też większość akcesoriów i dodatków ze sklepu. Wyjątek stanowią jedynie szczególnie delikatne produkty, karnisze i systemy rolet, żywe rośliny, orientalne dywany itp.
Obszar objęty nową niższą ceną dostawy zakupów z IKEA można sprawdzić na stronie: https://www.ikea.com/ms/pl_PL/service-offer/delivery, wpisując kod pocztowy.