Przejdź do treści


IKEA otwiera się na Nowy Sącz

Transport_IKEA

Coraz więcej mieszkańców Nowego Sącza jeździ na zakupy do IKEA Kraków. Szwedzka sieć postanowiła więc ułatwić sądeczanom dostęp do swoich produktów i obniżyła ceny dowozu. Od 17 października za transport mebli IKEA z wniesieniem zapłacimy tyle samo, co mieszkańcy Krakowa.
Transport_IKEA
Dotychczas taka usługa była dość kosztowna ze względu na sporą odległość między miastami. IKEA Kraków postanowiła to jednak zmienić i wprowadziła nowe niższe ceny dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic. Za transport z wniesieniem produktów o wadze nieprzekraczającej 49 kg zapłacimy 49 zł, a za meble ważące od 51 do 150 kg – 99 zł. Dokładnie takie same stawki obowiązują mieszkańców Krakowa. Cena dotyczy zarówno transportu mebli zamawianego bezpośrednio w sklepie, jak i zakupów przez internet lub telefon.
– Nowy Sącz jest dużym miastem z ogromnym potencjałem. Codziennie odwiedza nas mnóstwo Klientów z tego regionu. Zdajemy sobie sprawę, że dotarcie do naszego sklepu może być czasochłonne, dlatego postanowiliśmy umożliwić mieszkańcom Nowego Sącza i okolic zakupy przez internet lub telefon z dowozem w nowej bardzo atrakcyjnej cenie – mówi Grzegorz Bochenek, Kierownik Marketingu IKEA Kraków.
IKEA stale rozwija nowe kanały sprzedaży i zachęca do zakupów przez internet lub telefon. Zamawiać można nie tylko meble, ale też większość akcesoriów i dodatków ze sklepu. Wyjątek stanowią jedynie szczególnie delikatne produkty, karnisze i systemy rolet, żywe rośliny, orientalne dywany itp.
Obszar objęty nową niższą ceną dostawy zakupów z IKEA można sprawdzić na stronie: https://www.ikea.com/ms/pl_PL/service-offer/delivery, wpisując kod pocztowy.