Przejdź do treści


Grybów: Zniszczył namiot na bazarze i poniesie konsekwencje

Policjanci z Komisariatu Policji w Grybowie zatrzymali mężczyznę, który zniszczył namiot na bazarze przy ulicy Topolowej. W organiźmie miał 3,5 promila alkoholu, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za które to przestępstwo grozi mu teraz od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.
W sobotnie popołudnie 3 czerwca, policjanci z Komisariatu Policji w Grybowie otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna niszczy namiot na bazarze przy ulicy Topolowej. Gdy przybyli na miejsce, zastali tam dwóch mężczyzn, którymi jak się okazało był sprawca uszkodzenia i właściciel zniszczonego namiotu. Funkcjonariusze rozpytali świadków i ustalili, że 44-letni mieszkaniec gminy Grybów szarpiąc uszkodził wolnostojący namiot, narażając właściciela na straty w wysokości 800 złotych.
44-latek miał 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, dlatego został osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za które to przestępstwo grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KM Policji w Nowym Sączu

Tagi: