Przejdź do treści


Głosujemy na najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny 2017 roku

fot. wręczenie nagród prezydenta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka dla najlepszych sportowców z naszego miasta (20 grudnia 2017 r.).

Swój głos można oddać na jedno spośród 91 nazwisk sportowców z Sądecczyzny oraz powiatów gorlickiego i limanowskiego.

Jak podkreślają organizatorzy, jest to już piętnasta edycja plebiscytu. – Liczba zgłoszeń do plebiscytu pokazuje, jak dużym cieszy on się zainteresowaniem. Sądecczyzna jest bogata w sportowe talenty, a my pomagamy im w pokazaniu się szerszej publiczności, więc można to nazwać promocją – mówi Tomasz Michałowski.

Głosowanie na kandydatów odbywa się za pomocą SMS oraz kart pocztowych nadesłanych droga pocztową na adres organizatora, tj. Stowarzyszenia DLA MIASTA, ul. Wyszyńskiego 3, 33-300 Nowy Sącz. Jedna kartka równa się jeden głos.

Aktualne wyniki konkursu można śledzić na stronie internetowej: http://www.atomsms.pl/app/module/sonda2.html?sonda=216&enc=iso&mode=B.15585

Pierwszy etap plebiscytu potrwa do 16 stycznia, drugi od 17 do 25 stycznia. W drugim etapie będzie można głosować na sportowców, którzy otrzymali największą liczbę głosów. Finał plebiscytu zaplanowano na początek lutego. Sylwetki wszystkich sportowców można znaleźć w sądeckich mediach. Są to zarówno sportowcy występujący w klubach z naszego regionu jak i sądeczanie występujący poza Sądecczyzną. Regulamin plebiscytu można znaleźć pod adresem: https://www.facebook.com/StowarzyszenieDlaMiasta/posts/1558561710897914

Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie DLA MIASTA, a współorganizatorami portal Sądeczanin, Stowarzyszenie ORION, a także Business Misja. Partnerami plebiscytu są: województwo małopolskie, powiat nowosądecki, miasto Nowy Sącz, gminy Piwniczna Zdrój, Rytro, Krynica-Zdrój, Muszyna Zdrój, Stary Sącz i Łącko.

/UMNS/