Dachowanie na drodze krajowej nr 75, dwie osoby trafiły do szpitala

Opublikowano 28 marca 2017 przez
Dachowanie na drodze krajowej nr 75, dwie osoby trafiły do szpitala

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło wczoraj po godzinie 22:00 w miejscowości Dąbrowa. W wyniku zdarzenia droga krajowa nr 75 została całkowicie zablokowana w obu kierunkach.
Jak przekazała portalowi Nowy Sącz Info mł. asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak Oficer Prasowy sądeckiej Policji – Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki BMW uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu marki Seat, który w wyniku zderzenia zjechał z drogi, uderzył w nasyp, a następnie dachował w poprzek drogi.
Na miejscu działania ratownicze prowadziły zastępy Straży Pożarnej z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz Pogotowie Ratunkowe które udzieliło pomocy dwójce poszkodowanych – kierowcy i pasażerowi seata. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Dwie poszkodowane osoby zostały przewiezione do sądeckiego szpitala.
Na miejscu wypadku pracowali policjanci z Wydziału Prewencji oraz z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego sądeckiej komendy, jak również technik kryminalistyki.

źródło: KM Policji w Nowym Sączu