Przejdź do treści


Dachowanie na drodze krajowej nr 75, dwie osoby trafiły do szpitala

Dachowanie na drodze krajowej 75 - Fot, KM PSP w Nowym Sączu

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło wczoraj po godzinie 22:00 w miejscowości Dąbrowa. W wyniku zdarzenia droga krajowa nr 75 została całkowicie zablokowana w obu kierunkach.
Jak przekazała portalowi Nowy Sącz Info mł. asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak Oficer Prasowy sądeckiej Policji – Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki BMW uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu marki Seat, który w wyniku zderzenia zjechał z drogi, uderzył w nasyp, a następnie dachował w poprzek drogi.
Na miejscu działania ratownicze prowadziły zastępy Straży Pożarnej z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz Pogotowie Ratunkowe które udzieliło pomocy dwójce poszkodowanych – kierowcy i pasażerowi seata. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Dwie poszkodowane osoby zostały przewiezione do sądeckiego szpitala.
Na miejscu wypadku pracowali policjanci z Wydziału Prewencji oraz z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego sądeckiej komendy, jak również technik kryminalistyki.

źródło: KM Policji w Nowym Sączu