Przejdź do treści


Chełmiec. Kolejny wypadek z udziałem jednośladu

Zderzenie samochodu osobowego i motocykla w Chełmcu - fot. KM PSP Nowy Sącz

W niedzielę 19 czerwca około godziny 22.36 w Chełmcu doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. W wyniku tego wypadku poszkodowany został kierowca jednośladu, który trafił do szpitala. Na miejscu działania prowadziły zastępy Straży Pożarnej oraz Pogotowie Ratunkowe i Policja.

– Po przybyciu na miejsca zdarzenia ustalono, że na skrzyżowaniu doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Samochodem osobowym podróżował sam kierujący, który znajdował się poza pojazdem i nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Kierujący motocyklem znajdował się pod opieką będącej na miejscu załogi karetki Pogotowia ratunkowego. Ruch na skrzyżowaniu odbywał się wahadłowo. – Relacjonują strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu.

Dokładne przyczyny tego zdarzenia ustalają sądeccy policjanci. Jest to kolejny wypadek z udziałem motocykla na Sądecczyźnie w ostatnich dniach. 3 czerwca w Chełmcu zginął motocyklista i jego pasażerka. 16 czerwca na moście św. Kingi w Starym Sączu doszło do tragicznego wypadku drogowego, w wynik którego śmierć poniosła 29-letnia pasażerka motocykla. Dlatego ponawiamy apel o rozwagę i ostrożność na drodze oraz przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa.

/fot. KM PSP Nowy Sącz