Przejdź do treści


Biuro matrymonialne.com – Świetna komedia w wykonaniu Teatru Robotniczego już w najbliższą niedzielę w MOK

Biuro matrymonialne.com - Świetna komedię w wykonaniu Teatru Robotniczego

Już w najbliższą niedzielę 26 marca o godzinie 17:00 i 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbędzie się spektakl pt. „Biuro Matrymonialne.com” w wykonaniu Teatru Robotniczego w im. B. Barbackiego w Nowym Sączu.

Szybkie wymiany zdań, zwariowane dialogi, cięte riposty i szaleństwo w oczach. Zobaczcie jak wygląda „zwykły” dzień pracownika biura matrymonialnego. Bilety w cenie 40 zł / 30 zł z kartą nowosądeczanina do kupienia na stronie MOK.

Ben jest pracownikiem niewielkiego biura matrymonialnego w centrum Londynu. Pewnego dnia odwiedza go jego dawny kolega – Phill – jest rozwiedziony i szuka partnerki na całe życie. Ben zobowiązuje się znaleźć mu żonę w trzy dni. Ostra selekcja trwa. Przez biuro przewijają się najróżniejsze kandydatki, wdowy panny i rozwódki. Każda ma swoje życzenia, oczekiwania i marzenia. Wszyscy chcą znaleźć tego, lub tę jedyną… Niestety nie wszyscy są zupełnie „normalni” ich oczekiwania są czasami bardzo zaskakujące. Szybkie wymiany zdań, zwariowane dialogi, cięte riposty i szaleństwo w oczach. Zobaczcie jak wygląda „zwykły” dzień pracownika biura matrymonialnego.

/źródło: MOK Nowy Sącz