Przejdź do treści


Atmosfera świąt w sądeckiej Komendzie Policji

fot. Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu

Dzielenie się opłatkiem w atmosferze świątecznych życzeń, ciepłych słów i podziękowań za rok wspólnej pracy, to element wieloletniej tradycji spotkań opłatkowych w sądeckiej komendzie. Podobnie było wczoraj, przy udziale licznych gości oraz policjantów i pracowników jednostki.

W imieniu kierownictwa wszystkich zebranych powitał mł. insp. Jarosław Tokarczyk – Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu wraz ze swoimi Zastępcami – mł. insp. Ireneuszem Maślanką i mł. insp. Jerzym Polczykiem. Wśród przybyłych gości byli między innymi samorządowcy z Nowego Sącza i powiatu – Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak z Zastępcą i Starosta Nowosądecki – Marek Pławiak, Prokurator Rejonowy – Jarosław Łukacz, jak również przedstawiciele innych służb mundurowych, GOPR-u, emerytowani komendanci, przedstawiciele sądeckiej IPA oraz reprezentanci związków zawodowych Policji i pracowników cywilnych. Licznie dopisali również policjanci i pracownicy sądeckiej komendy.

Komendant i jego zastępcy życzyli wszystkim funkcjonariuszom, pracownikom cywilnym, ich rodzinom oraz przybyłym gościom i mieszkańcom Sądecczyzny bezpiecznych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a także wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2017 roku.

Po poświęceniu opłatków przez księdza dr Jerzego Jurkiewicza z Parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu, zaproszeni goście oraz obecni na spotkaniu policjanci i pracownicy sądeckiej komendy połamali się opłatkiem życząc sobie wszystkiego co najlepsze w nadchodzące święta i w nowym roku, a przedstawiciele sądeckiego harcerstwa przekazali na ręce komendanta jednostki – Betlejemskie Światełko Pokoju.

źródło: Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu