Przejdź do treści

Akcja oddawania krwi w nowosądeckim ratuszu

Ratusz w Nowy Sączu po remoncie, maj 2026 roku. fot. – Maciej Berowski

W piątek 22 maja w sali nowosądeckiego ratusza odbędzie się akcja oddawania krwi. Wydarzenie organizowane jest z okazji ponownego otwarcia budynku po remoncie.

Krew będzie mogła oddać każda pełnoletnia osoba, która okaże dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Rejestracja krwiodawców prowadzona będzie w godzinach od 8.00 do 11.30.

Każdy uczestnik akcji, który odda krew, otrzyma darmową wejściówkę na kryty basen.

źródło: UMNS