Przejdź do treści


26 lutego. Spektakl “Biuro matrymonialne. com” w MOK

26 lutego. Spektakl "Biuro matrymonialne. com" w MOK

W niedzielę 26 lutego o godz. 17:00 i 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbędzie się spektakl pt. „Biuro Matrymonialne. com” w wykonaniu Teatru Robotniczego im. B. Barbackiego w Nowym Sączu.

Reżyseria: Ewa Janus. Obsada: Michał Sokołowski, Błażej Tolka, Mariusz Hatlaś, Małgorzata Kuźma-Śliwińska, Ewa Janus, Anna Zielińska-Croom, Maria Laskosz, Dorota Klimala

Bilety: https://www.mok.nowysacz.pl/repertuar/biuro-matrymonialne/

Ben jest pracownikiem niewielkiego biura matrymonialnego w centrum Londynu. Pewnego dnia odwiedza go jego dawny kolega – Phill – jest rozwiedziony i szuka partnerki na całe życie. Ben zobowiązuje się znaleźć mu żonę w trzy dni. Ostra selekcja trwa. Przez biuro przewijają się najróżniejsze kandydatki, wdowy panny i rozwódki. Każda ma swoje życzenia, oczekiwania i marzenia. Wszyscy chcą znaleźć tego, lub tę jedyną… Niestety nie wszyscy są zupełnie „normalni” ich oczekiwania są czasami bardzo zaskakujące. Szybkie wymiany zdań, zwariowane dialogi, cięte riposty i szaleństwo w oczach. Zobaczcie jak wygląda „zwykły” dzień pracownika biura matrymonialnego.

/źródło: MOK