22 Targi „Dom i otoczenie”

Opublikowano 19 kwietnia 2018 przez
22 Targi „Dom i otoczenie”

W nadchodzący weekend od 21 do 22 kwietnia w godzinach 10:00- 17:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Nadbrzeżnej w Nowym Sączu, odbędą się 22 Targi „Dom i otoczenie”, których hasłem przewodnim będzie „Czyste powietrze dla Nowego Sącza”.

– Naszym celem jest uświadomienie mieszkańcom, jak ważna jest dla naszego zdrowia walka o czyste powietrze, zmniejszanie zanieczyszczenia, dbanie o środowisko, ogrzewanie zwrócone na ekologię. Firmy będą prezentowały szereg rozwiązań, które spełniają warunki dofinansowania do wymiany pieców. W jednym miejscu i czasie będzie można porównać piece i ich ceny. Na zewnątrz hali producenci pokażą, jak te piece funkcjonują w praktyce, zaprezentowany zostanie proces palenia. A ponadto wystawcy przedstawią ofertę ogniw fotowoltaicznych, które obecnie zyskują coraz większą popularność wśród społeczności – informują organizatorzy targów.

Targi „Dom i otoczenie” to dokonała okazja aby poznać najnowsze technologie związane z budową, remontem czy urządzaniem domu i ogrodu. To również możliwość bezpośredniego kontaktu z producentami.