Przejdź do treści


20 stycznia w MOK – Spektakl „Mała Syrenka” w wykonaniu Grupy Teatralnej CUDOKI_SZUROKI

W czwartek 20 stycznia o godzinie 10.00 oraz 12.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbędzie spektakl pt. „Mała Syrenka” w wykonaniu Grupy Teatralnej CUDOKI_SZUROKI.

W opowieści o Małej Syrence przeniesiemy się do podwodnej krainy Króla Siedmiu Mórz i jego córki – w dniu jej czternastych urodzin – kiedy po raz pierwszy ma wypłynąć z głębin na powierzchnię morza, aby zobaczyć świat ludzi. Tymczasem wyczekiwany ląd i rzeczywistość z babcinych opowieści może okazać się trudnym i niebezpiecznym wyzwaniem. W podróży towarzyszyć jej będzie Konik Morski i Krab. Pomóżcie Syrence odnaleźć prawdziwą miłość i przekonajcie się, co z tym wspólnego ma tajemnicza Wiedźma z Głębin…?

Reżyseria: Małgorzata Stobierska
występują: Klara Racoń, Hania Stobierska-Luraniec, Dawid Sromek, Amelia Jasińska, Kamil Maj, Karolina Kosoń, Eliza Jaworek, Agnieszka Bogdał, Zuzanna Margraf, Gabriela Wańczyk,
Edward Skorupka, Liliana Kowalik, Klara Polańska, Samanta Florczyk, Helena Sikorska, Wiktor Chruślicki, Maciej Kożuch, Jadwiga Kondracka, Wiktoria Ciuła, Danuta Kondracka, Julia Kotowicz, Natalia Fijołek, Gabrysia Wańczyk, Inez Jasiewicz, Elena Margraf, Weronika Mąka, Liliana Kowalik, Alan Rynkiewicz.

/źródło: MOK