Przejdź do treści


19 listopada: StyLOVE – Targi ślubne w Nowym Sączu

StyLOVE - Targi ślubne w Nowym Sączu

Już w najbliższą niedzielę (19 listopada) w hotelu Ibis przy ul. 1 Brygady 2a w Nowym Sączu odbędą się Targi StyLOVE. Największą nowością podczas tegorocznych targów weselnych będzie Alejka Tematycznych Inspiracji Weselnych.

Jak podkreślają organizatorzy targów wesela z tematyczną dekoracją, której motywem przewodnim jest coś, co charakteryzuje pasję łączącą nowożeńców, stają się coraz bardziej modne. W Nowym Sączu zaprezentowane zostanie kilkadziesiąt przykładowych motywów przewodnich, a wśród nich między innymi morze, wieś, góry, podróże, styl skandynawski, minimalizm, diamenty i sporo innych.

W trakcie tegorocznych targów StyLOVE zaprezentuje się ponad 50 wystawców. Targi ślubne będą się odbywać w trzech salach konferencyjnych hotelu Ibis Style. Oprócz wystaw weselnych i pokazów kreacji weselnych można będzie zobaczyć także inspiracje na organizację wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Przewidziano również liczne konkursy z nagrodami. Pierwszych 500 par, które pojawią się na targach, zostanie powitanych lampką lemoniady oraz zestawem upominków lub rabatów specjalnych. Na targach zostanie rozdysponowanych również 270 nagród.

Targi StyLOVE rozpoczną się o godz. 11:00. Wstęp jest bezpłatny.

/źródło i fot. materiały promocyjne organizatorów/